PL / EN / DE / UK

Trwa ładowanie ...

Szlachetna paczka

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i wesprzeć tak szlachetną inicjatywę. Trzymamy kciuki za galę a Was zapraszamy do zapoznania się z artykułem: https://nto.plWirtualna Biblioteka Nauki WBN

Wirtualna Biblioteka Nauki WBN

WSZiA uzyskała dostęp do Wirtualnej Biblioteki Nauki, którą uruchomiono z myślą o wszystkich polskich uczelniach, instytutach naukowych, uczonych i studentach. WBN to powszechny i bezpłatny dostęp do najważniejszych publikacji naukowych na świecie.

Wirtualna Biblioteka Nauki to istotne wsparcie w pracach badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych we wszystkich dziedzinach wiedzy i specjalnościach naukowych w Polsce, a także ważna pomoc dla doktorantów i studentów przygotowujących prace dyplomowe.

Dostęp jest autoryzowany poprzez adresy IP dlatego z baz można korzystać wyłącznie poprzez naszą uczelnię a więc z budynków przy ul. Niedziałkowskiego 18, Ozimskiej 63, Czaplaka 1B w Opolu oraz z Tarnowskich Góry przy ul. Sienkiewicza 6.

Informacje ogolne o zasadach funkcjonowania WBN oraz informacje szczegolowe dotyczace zakresu licencji krajowych Elsevier, Springer oraz Web of Knowledge finansowanych przez MNiSW są umieszczone w informatorze dostepnym na stronie głównej WBN:

http://wbn.edu.pl

.


Dodatkowo uzyskaliśmy dostęp do baz EBSCO w ramach licencji krajowej. Bazy są dostępne na stronie http://search.ebscohost.com z naszej sieci WSZiA. Zapraszamy do zapozanania sie z opisem baz.

wszia opole 45-085 Opole, ul. Niedziałkowskiego 18
tel. 77 402-19-00/01, 77 542-11-55
info@poczta.wszia.opole.pl
Odwiedź nas:
Lokalizacje
Akademiki
Wirtualny spacerr
Komunikacja
Odwiedź także Fit Life Szara Willa
log